CHOINKA W ŚRODKU LATA, CZYLI ODKURZAMY BROKAT!

czwartek, 15 sierpnia 2013
Brokaty, błyszczące pigmenty lub elementy biżuteryjne zazwyczaj wiodą prym w okresie karnawału, gdzie w sztucznym świetle, podczas całonocnych zabaw, wyglądają naprawdę efektownie.

Postanowiłam odkurzyć "karnawałowy" kufer i zobaczyć, co można zrobić z brokatem w środku lata. Wybrałam tradycyjne złoto i dołożyłam wszelkich starań, by nie kojarzyło się ze świątecznym przepychem, ale zachodzącym słońcem, gorącym piaskiem i złotą rybką ;). Oto moja propozycja brokatu na lato!Wakacyjny, radosny efekt uzyskałam dzięki zastosowaniu żywych czystych kolorów i skontrastowaniu barw ciepłych z zimnymi. Kolorowe brwi oraz oryginalne sztuczne rzęsy sprawiają, że makijaż przestaje być poważny i wieczorowy – chciałam, żeby kojarzył się z beztroską i odrobiną letniego szaleństwa :).

Najważniejszy element  makijażu – brokat, króluje na ruchomej powiece i wyraźnie kontrastuje z grubą, czarną kreską. To połączenie doskonale podkreśla brązowe tęczówki, ale równie ciekawie makijaż wygląda na niebieskich oczach.
Kosmetyki użyte w tym makijażu:
Bell, korektor Multi Mineral Anti Age 02
Essence, Metal Glam eyeliner, 03 pretty cool
Mary Kay, Transparenty puder sypki
Wibo, eyeliner niebieski
Wibo, eyeliner czarny
KOBO, cień MONO EYE SHADOW 108 wild strawberry
Accestorize, cień 10 SOFT PINK
Złoty brokt
Sztuczne rzęsy
NYX, Jumbo pencil milk
Golden Rose, ceń do powiek w kredce, 308
Golden Rose, Classics, tusz do rzęs High Definition4 komentarze:

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.