SŁODKIE WALENTYNKI - SESJA ZDJĘCIOWA Z MAKIJAŻEM

sobota, 7 lutego 2015
Nie musisz obchodzić walentynek. Nie musisz ich nawet lubić. Ale chyba nie odmówisz sobie idealnego pretekstu do kupienia nowej czerwonej szminki? :) Bez względu na to, co czujesz do walentynek, zauważ, że mogą być bardzo inspirujące. Przynajmniej makijażowo...

Na walentynkową sesję zaprosiłam Kasię, której zaproponowałam słodki, kobiecy, wzmocniony kolorem makijaż, idealny na randkę i każdą okazję kiedy chcecie się poczuć pięknie :).
Co składa się na ten makijaż? :)
Przede wszystkim ciepłe odcienie różu, fioletu i pomarańczu podkreślające niebieską tęczówkę, nałożone na miedzianą bazę - to głównie pigmenty Vipera Galaxy.
Delikatnie roztarta czarna kreska to najmocniejszy element makijażu oka, nadający głębi spojrzeniu.
Dwa triki powiększające oko: 1. mocny punkt światła w wewnętrznym kąciku uzyskany błyszczącym, kremowym cieniem. 2. tusz na dolnych rzęsach w kolorze tęczówki (w tym przypadku niebieski) dodatkowo "otwiera" oko.
Na ustach - obowiązkowo kolor! :) Słodszy od czerwieni jest tylko róż - w tym przypadku - Golden Rose Velvet Matte nr 11.
Lubicie takie makijaże? Szykuję dla Was jeszcze jedną propozycję... :)

Jeśli masz ochotę na podobną sesję, zapraszam:


2 komentarze:

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.