AWESOME METAL - CIEŃ FOLIOWY DO POWIEK || TYDZIEŃ Z MAKEUP REVOLUTION I EKOBIECA.PL

poniedziałek, 27 kwietnia 2015
Biżuteria dla oczu, wisienka na torcie, przepiękny dodatek o każdego makijażu. Dziś o foliowym cienie Makeup Revolution w kolorze Rose Gold.

Cienie z tej serii określa się jako "foliowe" ponieważ ich konsystencja przypomina sprasowane pazłotko. Gęste, kremowe i niełatwe w nakładaniu, jednak efekt w pełni to rekompensuje.
Słoiczek mieści 1,5 grama produktu. Całość zapakowana jest w srebrny kartonik.
W środku znajdziemy również płynną bazę, która po zmieszaniu z cieniem wzmacnia efekt błysku i trwałość. Metalowa podstawka ułatwia łączenie produktów, świetnie sprawdzi się również do mieszania podkładów i innych płynnych kosmetyków.
Mój kolor - Rose Gold, to według mnie najpiękniejszy i najbardziej uniwersalny odcień z całej gamy. Mieni się na różowo i złoto, jest neutralny i wygląda przepięknie zarówno na jasnej jak i ciemnej bazie.
Według mnie najłatwiej aplikuje się cień palcami, przykładając go w miejscu, które chcemy ozdobić. Możliwości jest mnóstwo - folie można nakładać bezpośrednio na skórę i lub na dowolne cienie. W obu przypadkach błyszczy jak szalona :). Ogromną zaletą jest świetna trwałość tych cieni - "przyklejone" do powieki trzymają do zmycia, a i z tym jest pewna trudność :).
Prosty makijaż z użyciem folii, zdjęcie w świetle dziennym. Na żywo efekt jest wspaniały, w każdym świetle.W drogerii Ekobieca możesz kupić cień z 20 % zniżką:


Promocja trwa do 3 maja 2015.
Kod zniżkowy: MUR20NEW

Codziennie będę recenzować dla Was nowy kosmetyk! :)

Obejrzyj filmik TUTAJ i napisz, o czym chciałabyś przeczytać w kolejnym poście :).

4 komentarze:

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.