KARNAWAŁOWE METAMORFOZY Z M.AKE-UP CH.ARM - ANITA

środa, 20 stycznia 2016
W ósmym rozdziale metamorfoz chciałabym przedstawić Wam posągową piękność - Anitę, której niezwykła uroda zainspirowała nas do stworzenia wizerunku godnego bogini :).

Afrodyta (przepraszam - Anita! ;)) ma alabastrową cerę, bujne, złocisto-kasztanowe włosy i hipnotyzujące, zielono-piwne oczy. Jej uroda jest tak niezwykła, że aż mityczna :). Dlatego karnawałową stylizację dla naszej modelki postanowiłyśmy zrealizować w klimacie ponadczasowego, klasycznego piękna.
Milena zajęła się włosami modelki, która najchętniej nosi je rozpuszczone lub luźno podpięte. Lekki, artystyczny, nisko upięty kok idealnie wpasował się w gust Anity oraz klimat całej stylizacji. Taka fryzura tylko z pozoru jest nietrwała - w rzeczywistości przetrwa całonocną imprezę, a luźno opadające pasma dodadzą jej naturalności.
Do ozdobienia włosów Milena użyła opaski ze sklepu ENIGMA - ten efektowny dodatek doskonale pasuje do Anity i dodaje jej szlachetnego uroku. Czy tylko mi trzecie zdjęcie (profil) kojarzy się z drogocenną kameą? :)
Czas na makijaż! Niewątpliwym atutem Anity są oczy, z którymi nie mógłby konkurować nawet Bambi ;)! Niezwykły kolor tęczówki podkreśliły cienie w kolorach złota, brązu i miedzi - pracowałam głównie przy użyciu sypkich pigmentów.
By "zbliżyć" oczy do siebie i jeszcze bardziej je podkreślić, wyciągnęłam ciemny, modelujący cień aż do wewnętrznego kącika. Dolna powieka została miękko zaznaczona przedłużoną kreską - taki zabieg nadaje oczom "koci" kształt.
Cerę wyrównałam matującym podkładem - rozświetlenie i modelowanie skupia się na pięknych kościach policzkowych modelki. Taki makijaż był dla Anity całkowitą nowością, na szczęście przyjętą z zachwytem :)!
Pora wybrać stylizację i stanąć przed obiektywem :). Anita założyła swoją sukienkę, do niektórych ujęć dodałyśmy jeszcze naszyjnik w antycznym klimacie - również z ENIGMY. :)


Cudownie, prawda? W pozach naszej modelki była lekkość, naturalność i autentyczne piękno - cieszę się, że mogłyśmy je uchwycić.
Na końcu metamorfozy zachwycona Anita obdarzyła mnie prawdziwym potokiem ciepłych słów i komplementów, za co bardzo, bardzo dziękuję! Przyznała, że ciężko ubrać te słowa w jedną, krótką opinię, dlatego podzieliła się ogólnym wrażeniem:
Było to moje pierwsze doświadczenie tego typu i było naprawdę cudownie. Fryzura idealnie dopasowana, pięknie upięta, a Milena dopasowała ją idealnie do moich oczekiwań, mimo, że widziałyśmy się pierwszy raz. Atmosfera przecudowna! Makijaż – podobnie, doskonale dobrany do moich potrzeb. Marta doskonale wykonuje swoją pracę, oddaje przy tym całe serduszko co czuć od razu. Jest przecudowną osobą wartą poznania, nie tylko ze względu na wizaż. POLECAM GORĄCO!

Dziękujemy pięknie! :)
Nasz zespół:
 
Milena -> fryzura -> KLIK
Marta -> makijaż i zdjęcia -> KLIK
Alicja -> stylizacja i dodatki (ENIGMA, Kraszewice, ul. Wieluńska)

Przed nami jeszcze 4 metamorfozy, które opracowujemy w ten sposób specjalnie dla Was!
Zapraszamy również na FB, gdzie znajdziecie wiele materiałów "zza kulis" -> KLIK
Czekamy na Wasze komentarze - podzielcie się swoimi wrażeniami, opinią lub chęcią udziału w kolejnych edycjach :)!


1 komentarze:

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.