30 DNI, 30 MAKIJAŻY - DZIEŃ 15 - MAKIJAŻ BOLLYWOODZKI

piątek, 21 października 2016
Dziś makijaż inspirowany estetyką Bollywood i charakterystycznym makijażem indyjskich aktorek. Choć ten typ makijażu bardzo różni się od europejskich standardów to dużo z niego "pożyczamy" :). 
Zanim wykonałam ten makijaż przejrzałam setki zdjęć indyjskich piękności i obejrzałam kilka bollywoodzkich klipów tanecznych. Większość makijaży cechowała się mocno podkreślonymi oczami, najczęściej w ciemnych ciepłych kolorach. Linie cieniowania są zwykle mocno wyciągnięte poza kąciki oczu, ale rozmyte, co daje spojrzeniu niezwykłą głębie. Usta zwykle podkreślane odcieniami nude lub borda - te dwa odcienie pięknie komponują się z ciemniejszą karnacją. Makijaże okazały się mniej błyszczące niż myślałam - ten efekt daje raczej pełna przepychu biżuteria. 

Ten post jest częścią makijażowego wyzwania #30dni30makijazy . Szczegóły tutaj: http://make-up-charm.blogspot.com/2016/10/30-dni-30-makijazy-wyzwanie.html

Zapraszam do zabawy wszystkie pasjonatki makijażu - możecie dołączyć w dowolnym momencie, dopasowując tematy i tempo dodawania prac do swoich upodobań. Makijaże można dodawać na bloga, FB, Instagram używając hashtagu #30dni30makijazy . Śmiało kopiujcie grafikę i udostępniajcie ją na swojej stronie. Zapraszam :)!


8 komentarze:

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.