30 DNI, 30 MAKIJAŻY - DZIEŃ 22 - MAKIJAŻ INSPIROWANY FILMEM

piątek, 28 października 2016
Pierwsze filmy były czarno-białe, a niektóre z wielkich gwiazd kina znamy tylko w takiej odsłonie. Dzisiejszy makijaż jest wykonany wyłącznie kolorami skali szarości. Gdyby świat był jak stary film, jak wyglądałby Twój makijaż? :)

Mimo, że inspiracją są pierwsze filmy to makijaż ma współczesną formę - chciałam uzyskać efekt twarzy "bez koloru" bez odtwarzania typowych cech makijażu lat 20.Oczywiście tęczówki i włosy nie mogły być umalowane, stąd dziwny efekt. Na poniższym zdjęciu możecie zobaczyć jak makijaż prezentuje się wraz z szarymi oczami i fryzurą.
Jak Wam się podoba?

Ten post jest częścią makijażowego wyzwania #30dni30makijazy . Szczegóły tutaj: http://make-up-charm.blogspot.com/2016/10/30-dni-30-makijazy-wyzwanie.html


Zapraszam do zabawy wszystkie pasjonatki makijażu - możecie dołączyć w dowolnym momencie, dopasowując tematy i tempo dodawania prac do swoich upodobań. Makijaże można dodawać na bloga, FB, Instagram używając hashtagu #30dni30makijazy . Śmiało kopiujcie grafikę i udostępniajcie ją na swojej stronie. Zapraszam :)!


3 komentarze:

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.