30 DNI, 30 MAKIJAŻY - DZIEŃ 3 - MAKIJAŻ PIN UP

niedziela, 9 października 2016
Trzeci dzień wyzwania i jeden z moich ulubionych makijaży wszech czasów - pin up look! Zobaczcie :)

Ten makijaż wykonałam błyskawicznie - postawiłam na tradycyjną wersję pin-up'u: w pełnym macie, bez konturowania (poza dużą ilością różu), z pokaźną kreską i brwiami oraz klasyczną czerwienią na ustach. Taki makijaż powinna "przymierzyć" choć raz każda z nas :). To prosty sposób na maksymalnie kobiecą metamorfozę. Zawsze czuję się fantastycznie w takim makijażu - dziewczęco, figlarnie, uroczo. Wystarczy dobrać odpowiedni strój, upiąć wysoko włosy i można cofnąć się do radosnych lat 50. Taki makijaż dodaje pewności siebie - nawet pozowanie do zdjęć przyszło mi z łatwością ;)!

Jak wam się podoba? :)
Ten post jest częścią makijażowego wyzwania #30dni30makijazy . Szczegóły tutaj: http://make-up-charm.blogspot.com/2016/10/30-dni-30-makijazy-wyzwanie.html

Zapraszam do zabawy wszystkie pasjonatki makijażu - możecie dołączyć w dowolnym momencie, dopasowując tematy i tempo dodawania prac do swoich upodobań. Makijaże można dodawać na bloga, FB, Instagram używając hashtagu #30dni30makijazy . Możecie skopiować grafikę i udostępnić ją na swojej stronie. Zapraszam :)!

2 komentarze:

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.