30 DNI, 30 MAKIJAŻY - DZIEŃ 8 - MAKIJAŻ INSPIROWANY NATURĄ

czwartek, 13 października 2016
Dzisiejszy makijaż jest zainspirowany naturą. Przyroda to niewyczerpana kopalnia inspiracji. Uważam, że wszystko, co tworzymy ma w niej swoje odniesienie - kolory, faktury, kształty... Jeśli kiedykolwiek zabraknie Wam pomysłu na makijaż, zacznijcie obserwować naturę - wizja zrodzi się sama :)!


Tym razem zainspirowałam się upierzeniem szpaka europejskiego z tego zdjęcia. Jest ono retuszowane, jednak dość wiernie oddaje piękne kolory piór tego ptaka. Wybrałam 5 z nich i w oparciu o taką bazę stworzyłam makijaż oka. 
Jak Wam się podoba? :)

Ten post jest częścią makijażowego wyzwania #30dni30makijazy . Szczegóły tutaj: http://make-up-charm.blogspot.com/2016/10/30-dni-30-makijazy-wyzwanie.html

Zapraszam do zabawy wszystkie pasjonatki makijażu - możecie dołączyć w dowolnym momencie, dopasowując tematy i tempo dodawania prac do swoich upodobań. Makijaże można dodawać na bloga, FB, Instagram używając hashtagu #30dni30makijazy . Śmiało kopiujcie grafikę i udostępniajcie ją na swojej stronie. Zapraszam :)!


7 komentarze:

 1. matko! jakie piękne kolory! jesteś mistrzynią <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały makijaż! Zazdroszczę talentu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękny, podziwiam talent :)

  OdpowiedzUsuń
 4. OMG ! I Love it !!! Uwielbiam Twoje Makijaże, są boskie !!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.