30 MAKIJAŻY, 30 DNI - DZIEŃ 6 - MAKIJAŻ BROKATOWY

środa, 12 października 2016
Szósty dzień wyzwania - dziś błyszczę! :) Brokat poszedł w ruch, zobaczcie z jakim efektem...

Jak możecie zauważyć ten makijaż wykonałam przekształcając ostatni - gładka powieka w "cut crease" jest idealną bazą do przyklejania wszelkiego rodzaju pigmentów, brokatów i innych świecidełek :).

Niestety, bardzo trudno oddać intensywny blask drobinek na zdjęciu - faktura makijażu zawsze wychodzi zbyt "płasko" w porównaniu z realnym efektem. Dlatego poniżej kilka zdjęć, na których starałam się uchwycić brokat w ruchu, by choć trochę oddać jego migotanie :). 


Ten post jest częścią makijażowego wyzwania #30dni30makijazy . Szczegóły tutaj: http://make-up-charm.blogspot.com/2016/10/30-dni-30-makijazy-wyzwanie.html

Zapraszam do zabawy wszystkie pasjonatki makijażu - możecie dołączyć w dowolnym momencie, dopasowując tematy i tempo dodawania prac do swoich upodobań. Makijaże można dodawać na bloga, FB, Instagram używając hashtagu #30dni30makijazy . Śmiało kopiujcie grafikę i udostępniajcie ją na swojej stronie. Zapraszam :)!


3 komentarze:

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.