SESJE ZDJĘCIOWE

 Oferuję profesjonalne sesje zdjęciowe z  makijażem w cenie. Realizuję zarówno sesje plenerowe jak i studyjne.
Ofertę ze stylizacją i fryzurą znajdziesz TUTAJ.


Ofertę można również dostosować indywidualnie do potrzeb - istnieje możliwość wykonania sesji plenerowych, stylizowanych lub w konkretnym stylu. Zapraszam :)!


Obsługa fotograficzna ślubów, chrztów, osiemnastek, imprez okolicznościowych – o cennik proszę pytać pod adresem martachowanska@wp.pl

Oferta ślubna: http://achowanski.wix.com/videofotochowan#!oferta-foto/c148v

*Usługi Artystyczno-Oświatowe Artur Chowański

1 komentarze:

Anna Warząska pisze...

Miałam okazję wygrać sesje zdjęciowa z makijażem w konkursie. Wiec moja opinia jest taka, że byłam bardzo zadowolona, ponieważ Marta nie poległaś grypie i dałaś rade zrobić tak piękny makijaż, potem udałyśmy się na sesje w ładne miejsce gdzie zdjęcia wyszły przepięknie. Jakbym miała całokształt określić w skali 0-10 dałabym 10. Nigdy nie pozowałam przed obiektywem, a czułam się jakbym robiła to nie raz.
Marta wiesz co robisz i na prawdę masz rękę do tego, aż pozazdrościć talentu .Jeśli chodzi o makijaż na pewno się zapiszę na najbliższa imprezę okolicznościową choć mam 42km . Byłabym szczęśliwa i tak samo zaskoczona gdybym miała znów okazję z Tobą współpracować . Był to ciekawy i długo nie zapomniany dzień. Jeszcze raz Ci bardzo dziękuje ;) Anna Warząska

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.