WYNIKI KONKURSU: POWRÓT DO SZKOŁY - WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW!

poniedziałek, 2 września 2013
Rok szkolny 2013/2014 uważam za rozpoczęty :). Na dobry początek - ogłaszam wyniki konkursu...


Tym razem nagroda nie została przyznana drogą losowania - uważnie przeczytałam wszystkie komentarze i wybrałam spośród nich ten, który najbardziej mi się spodobał. Zgłoszenia możecie znaleźć TUTAJ - zachęcam do lektury, podałyście prawie 87 powodów na to, że szkołę da się lubić :).

A nagroda wędruje do:Gratuluję :)!  

Zwycięska odpowiedź:

Najbardziej lubię język polski. Jako małe dziecko miewałam różne zwariowane pomysły, a w tym napisanie książki. No cóż, napisać, napisałam... szkoda że tylko z dwadzieścia stron. Większość czasu zajęła mi okładka z plasteliny. Ale czego wymagać od siedmioletniego (wtedy) dziecka? Aż mi się śmiać chce, gdy przypominam sobie, że zmuszałam rodziców do czytania jej kilka razy dziennie. Ale to właśnie im zawdzięczam tą pasję. Gdyby powiedzieli wtedy, że ta "książka" jest okropna (a była) nigdy nie osiągnęłabym tyle, ile udało mi się teraz. Szybko porzuciłam tamtą książkę, gdy do głowy wpadł mi kolejny pomysł. Tak się skończyło, że całe dzieciństwo spędziłam z piórem w ręce ;). Gdy poszłam do szkoły, zawsze pisałam najlepsze wypracowania ze wszystkich. Pani zawsze czytała je na głos i zgłaszała mnie na konkursy. Naprawdę miło wspominam te lekcje. Aż ciężko przyznać, że to wszystko dzięki rodzicom, którzy zachęcili mnie do pisania. A teraz, mimo że mam tylko 15 lat napisałam już cztery książki, po dwieście stron drobnym druczkiem na komputerze. Jeszcze żadnej nie opublikowałam, bo nie mam skończonych 18 lat ;(. Oprócz tego prowadzę z załogą bloga z recenzjami anime, który zdobywa coraz więcej czytelników. Niby zaczęło się od pochwał nauczycielki polskiego i zachęt rodziców, ale teraz nie wyobrażam sobie życia bez pisania. Podsumowując, język polski pełnił ważny element w moim życiu. Uważam, że to nie jest jakiś tam bezwartościowy przedmiot. W przyszłości zostanę dziennikarką i będę dawała korepetycje właśnie z języka polskiego ;D. 


Spodobało mi się wesołe podejście do tematu i to, że wypowiedź autorki jest inspirująca - pokazuje jak niewiele potrzeba, by uwierzyć w siebie i rozwijać swoje pasje - czasem wystarczy mała zachęta :).

Życzę Wam powodzenia w kolejnych konkursach (już niebawem)! :)

7 komentarze:

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.