W NASTROJU NORMAMAT - DR IRENA ERIS SFERYCZNY PEELING OCZYSZCZAJĄCY

wtorek, 29 października 2013
Cera każdej kobiety, niezależnie od wieku, często przyjmuje cechy cery mieszanej – przetłuszcza się miejscowo, ma rozszerzone pory, a w innych partiach staje się sucha i szorstka. Pielęgnacja takiej skóry wydaje się problematyczna, ale wystarczy znaleźć inteligentne rozwiązanie, by przywrócić jej zdrowie i blask. Dr Irena Eris proponuje nam innowacyjną linię NORMAMAT – a w niej sferyczny peeling oczyszczający.
Kosmetyk delikatnie złuszcza naskórek i normalizuje wydzielanie sebum. Nawilża i wygładza przesuszone partie skóry. W przeciwieństwie do innych peelingów nadaje się do codziennego stosowania.
Od razu urzekł mnie jego zapach – świeży, rześki, kobiecy, przywodzący na myśl luksusowe wakacje. Stosowanie peelingu to czysta przyjemność, żelowa konsystencja gwarantuje relaksujący i odświeżający masaż skóry. Po zmyciu twarzy, cera pozostaje gładka, nawilżona i miękka.
Na czym polega sferyczność peelingu NORMAMAT? Zdecydowanie dopasowuje się on do partii skóry, wygładzając przesuszone miejsca i regulując przetłuszczanie. Stosowany wieczorem, zapewnia lepsze wchłanianie kremu. Przed makijażem – pięknie wygładza skórę i zapewnia świeży wygląd podkładu. Ten kosmetyk w błyskawicznie poprawia wygląd cery i nastrój :)!

Recenzja bierze udział w konkursie Dr Irena Eris "W nastroju" - NORMAMAT.

3 komentarze:

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.