KARNAWAŁOWE METAMORFOZY Z M.ake-up Ch.arm - ZAPOWIEDŹ

poniedziałek, 11 stycznia 2016
Po tygodniach przygotowań, planowania i organizacji ruszam z akcją, która wiąże się z tym co najbardziej kocham w mojej pracy - efektem przemiany, jaka zachodzi w Kobietach, gdy odpowiednio podkreślą swoją urodę :). Zapraszam!

W styczniu pojawi się na blogu cykl dwunastu artykułów obrazujących przemiany czytelniczek w karnawałowym stylu. Tym razem nie wykonam ich sama, lecz w gronie wspaniałych ekspertek z moje okolicy. :)

Są nimi: 


Milena Włodarczyk - utalentowana fryzjerka, dla której zawód=pasja. Prowadzi Salon Fryzjerski w Kuźnicy Grabowskiej. Ktoś kiedyś powiedział, że życie to sztuka wyboru. Jak sama twierdzi, miała szczęście, bo nad wyborem swojej życiowej drogi nie musiała się długo zastanawiać. Już jako mała dziewczynka chciała zostać fryzjerką, pierwszy przejaw inicjatywy pojawił się już w dzieciństwie, odkąd pamięta- zawsze czesała lalki i siostrę :) Postanowiła iść w tym kierunku. Każda z Nas marzy o fryzjerze, który nie tylko poprawnie wykona uczesze, ale swoim podejściem i kreatywnością, wyczaruje na głowie indywidualny styl , troszcząc się nie tylko o estetykę fryzury, ale również o kondycję włosów. Milena stara się być taką fryzjerką, z indywidualnym podejściem i to zachwalają jej klientki. Jej inspiracja jest otaczający świat i ludzie, a przede wszystkim miłość do fryzjerstwa, która wzmacnia i kieruje do dalszych działań ku zdobywaniu nowych doświadczeń. Wszystko to ma jednak jeden cel – zmianę w wizerunkach kobiet, tak żeby każda z nich patrząc na swe odbicie w lustrze poczuła jak bardzo jest piękna. Według Mileny to nie jest zwykła praca, to sztuka i talent, która wymaga ciągłego szlifu, dlatego wciąż się uczy i poznaję najnowsze tajniki fryzjerstwa. Zawód to dla niej życie, pasja i miłość.

Beata Bilska - fryzjerka z ośmioletnim doświadczeniem w zawodzie, dla której nie ma niemożliwych :). Przez 5 lat prowadziła swój salon w Ostrowie Kaliskim, niedawno przeniosła się do Kraszewic, gdzie zaprasza wszystkie stałe oraz nowe Klientki :). W przytulnym saloniku wykonuje koloryzacje, modelowanie, strzyżenia, upięcia i, jak podkreśla, kocha to robić. Pasję do pracy widać po ciągłym uśmiechu na twarzy i chęci nieustannego rozwoju - zawsze służy radą i pomysłem na nową fryzurę. Specjalizuje się w trwałych lokach ;), które wyglądają naturalnie, dzięki zastosowaniu specjalnych narzędzi fryzjerskich oraz wypracowanej przez lata technice. Chcę być jak najlepsza w swojej pracy, a motywacją do tego są zadowoleni Klienci :).


Ania Załomska - stylistka paznokci, której fenomenalne prace na pewno kojarzycie z blogowego "Beauty Calendar". Ania jest studentką kosmetologii i kopalnią wiedzy w tym temacie, a temat pięknych paznokci jest najbliższy jej sercu. W tej dziedzinie cechuje ją prawdziwy perfekcjonizm i niebywała staranność. Lubi realizować pomysły Klientek, ale nie brakuje jej weny, gdy ma zaprojektować własny motyw, o czym świadczą przepiękne wzorniki paznokci. Ceni sobie wysoką jakoś produktów, dlatego wybiera głównie marki SPN i MISTERO MILANO, a do jej ulubionych elementów ozdobnych należą oryginalne cyrkonie Swarovskiego. Wszystkie wzorki maluje ręcznie pędzelkiem lub stylografem. Nie ma dla niej rzeczy nie możliwych, podkreśla, że każde dłonie mogą być piękne i zadbane, jak przystało na naszą wizytówkę :). 
Alicja Sibińska - właścicielka butiku odzieżowego ENIGMA w Kraszewicach, z którego będą pochodzić stroje i dodatki do sesji. Alicja jest niezwykle miłą i pomocną osobą, zawsze służy dobrą radą i ciepłą rozmową :). W asortymencie sklepu posiada ubrania zarówno dziecięce, damskie oraz męskie. W kolekcji damskiej znajdziemy przedmioty sprowadzane bezpośrednio z Anglii - piękna biżuteria, sukienki i torebki będą niezastąpione podczas sesji zdjęciowych :).
A to ja, Marta Chowańska, autorka całego zamieszania :). Jeśli chcecie poznać mnie bliżej zapraszam do zakładki "O mnie". Będę odpowiedzialna za oprawę makijażową i zdjęciową oraz świetny nastrój całej ekipy i "gwiazd programu" - naszych Modelek :).

Chęć udziału w akcji wyraziło kilkadziesiąt kobiet, z których musiałam wybrać 12. Te piękne i dzielne modelki pozwolą nam na stworzenie nowego wizerunku, w karnawałowym stylu. Mam nadzieję, że będą zachwycone :).

Chciałabym, żeby z "Karnawałowych Metamorfoz" płynęła również korzyść dla Was, Czytelniczek bloga. Dlatego artykuły z metamorfozami będą miały charakter poradnikowy, a wśród kilkunastu różnych stylizacji na pewno znajdziecie inspiracje dla siebie. :)

Zapraszam Was do aktywnego komentowania, udostępniania postów oraz śledzeniu akcji na Facebook'u, gdzie będzie wiele materiałów "zza kulis" :).

A pierwszą metamorfozę zobaczycie już jutro! :)
1 komentarze:

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.