KARNAWAŁOWE METAMORFOZY Z M.AKE-UP CH.ARM - KLAUDIA

piątek, 15 stycznia 2016
Na czwartej sesji "Karnawałowych metamorfoz z M.ake-up Ch.arm" gościłam prześliczną Klaudię. 

Klaudia posiada niezwykły typ urody, który sprawił, że długo planowałam tę metamorfozę, by nie "zepsuć" naturalnego piękna modelki żadnym zbędnym dodatkiem. W wyglądzie naszej bohaterki jest coś kruchego, ale też charakterystycznego, co sprawia, że Klaudia może przypominać słynne aktorki (np. i panią :)), a równocześnie nie da jej się pomylić z nikim innym. Jak podkreślić takie piękno w karnawałowym stylu?

Nasz zespół wiedział doskonale :)!
s

Ania, stylistka paznokci zaprojektowała dla Klaudii indywidualny wzór - błyszczącą koronkę na serdecznym palcu. Dla podkreślenia ładnego kształtu paznokci i delikatnych dłoni wybrano cielisty, różowy odcień, który nadał manicure'owi elegancki i subtelny charakter. Stylizacja została wykonana metodą hybrydową, na naturalnej płytce paznokcia. Prawda, że pięknie? :)
Czas na fryzurę. Piękne i gęste włosy Klaudii oraz trafnie dobrany odcień wymagały tylko łagodnego uformowania.
Beata po mistrzowsku ułożyła wymarzoną fryzurę wielu z nas - grube, ale lekkie, naturalne loki. Ułożenie w ten sposób gęstych i długich włosów to nie lada sztuka, ale efekt był wart pracy. Klaudia była oczarowana widokiem swojej fryzury, szczególnie, że na co dzień upina włosy :).
Makijaż - nie mogłam się doczekać tego etapu, kiedy zacznę podkreślać niesamowite oczy Klaudii. Pomalowałam je w ulubionych kolorach modelki - stonowanych ciepłych brązach, zieleniach i szarościach, które świetnie grają z jej typem urody. Unikałam mocnych akcentów (czarne były tylko rzęsy) i nawet kreskę namalowałam ciemnobrązowym cieniem, by nie przytłoczyć świetlistych oczu. Cera została tylko delikatnie wyrównana podkładem, a usta i policzki muśnięte zgaszonym odcieniem różu. 
Taki makijaż to idealny wybór, dla "zgaszonych" i "jasnych" typów urody - wieczorowy makijaż może być widoczny i efektowny bez użycia mocnych kolorów.
Do efektu końcowego potrzebna była już tylko stylizacja. Klaudia założyła swoją sukienkę, do której dobrałyśmy piękny naszyjnik z ENIGMY. Nasza gwiazda gotowa by stanąć w blasku fleszy! :)
Bransoleta jest własnością modelki.
Kopertówka - ENIGMA.
Sesja przebiegła fantastycznie, a Klaudia odkryła w sobie talent do pozowania :). Nasza modelka ceni sobie szyk, klasę i subtelną elegancję, a to właśnie chciałyśmy uchwycić na zdjęciach :).
Serdecznie dziękujemy bohaterce metamorfoz, za poświęcony czas, zaufanie i opinię :) 
Dziękuję za świetną zabawę było fantastycznie! :) Marta, jesteś niesamowita a makijaż to istne dzieło sztuki :). Fryzura również jest wspaniała , o paznokciach nie trzeba mówić, bo jak zwykle są cudowne :). Dziękuję za tyle atrakcji i za tak miło spędzone popołudnie :). Czułam sie jak prawdziwa modelka i to taka „najwyższej klasy”! Było to niesamowite przeżycie, a atmosfera nie do podrobienia. Zmiana była niezwykła, sama bym siebie nie poznała na ulicy. Myślę, że każda kobieta chociaż raz w życiu powinna spróbować czegoś takiego. :)

Za metamorfozą Klaudii stały:


Ania - stylizacja paznokci -> KLIK
Beata -> fryzura (Kraszewice, ul. Sienkiewicza 19)
Marta ->  makijaż i zdjęcia Studio Wizażu M.ake-up Ch.arm Kraszewice, Kaliska 14-> KLIK
Alicja -> stylizacja i dodatki (ENIGMA, Kraszewice, ul. Wieluńska 19)Przed nami jeszcze 8 metamorfoz, które opracowujemy w ten sposób specjalnie dla Was!
Zapraszamy również na FB, gdzie znajdziecie wiele materiałów "zza kulis" -> KLIK

Czekamy na Wasze komentarze - podzielcie się swoimi wrażeniami, opinią lub chęcią udziału w kolejnych edycjach :)!

2 komentarze:

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.