KARNAWAŁOWE METAMORFOZY Z M.AKE-UP CH.ARM - KAROLINA

poniedziałek, 18 stycznia 2016
Na półmetku karnawałowych metamorfoz chciałabym Wam przedstawić nieprzeciętną Karolinę, której uroda rozkwitła dzięki klasyce i prostocie. Czasem do podkreślenia naturalnego piękna wystarczy minimum środków. 

Śliczna Karolina przyjechała na sesję zrelaksowana i uśmiechnięta - z prawdziwym profesjonalizmem weszła w nową rolę :). W jej urodzie jest coś szlachetnego - alabastrowa cera, błękitne oczy i długie kasztanowe włosy wymagały tylko delikatnego podkreślenia.
Zaczęłyśmy od fryzury. Karolina zazwyczaj nosi rozpuszczone włosy. Beata - fryzjerka zaproponowała naszej modelce pozornie niedbałą, lekką fryzurę w postaci luźnego warkocza. Wykonanie takiego upięcia jest dość pracochłonne, ale daje bardzo prosty, niewymuszony efekt. To doskonałe rozwiązanie, jeśli większość wieczorowych upięć wydaje Wam się sztuczna i przesadzona. Ta fryzura wygląda bardzo naturalnie i (dzięki zastosowaniu fryzjerskich trików ;)) jest równie trwała jak elegancki kok.
Usatysfakcjonowana nowym uczesaniem Karolina oddała się w moje ręce, bym mogła się zająć makijażem. Jej oczy mają kształt migdała, dlatego wiedziałam, że do ich idealnego podkreślenia wystarczy delikatna kreska i odrobina ciepło-brązowych cieni dla podkreślenia niebieskiej tęczówki. Zachowałam szykowne, eleganckie wykończenie dzięki użyciu matowych cieni.
By zachować spójność z resztą makijażu podkreśliłam rysy modelki delikatnym pudrem brązującym. Zrezygnowałam z różu, natomiast na usta nałożyłam głęboką, matową czerwień - klasa sama w sobie :).
Karolina zajmuje się stylizacją paznokci (KLIK), dlatego swój manicure wykonała samodzielnie, malując paznokcie klasycznym odcieniem czerwieni. Jej ulubiona "mała czarna" dopełniła całości.
Gdy Karolina stanęła w świetle studyjnych lamp od razu pomyślałam, że to będzie niezwykle kobieca, i elegancka sesja - nasza modelka ma tak niesamowity urok, że jedną pozą potrafi stworzyć aurę swobody, zmysłowości i tajemniczości. Zresztą zobaczcie sami:
Myślę, że Karolina może zainspirować wszystkie kobiety, które szukają piękna w prostocie. Tylko tyle potrzeba, by podkreślić bogate wnętrze. :) 

Dziękujemy naszej modelce za owocną współpracę i ciepłe słowa:

Spotykając się z Marta trzeba liczyć się z dziwnym zjawiskiem: witasz się jako normalna, przeciętna dziewczyna, a żegnasz jako piękna, seksowna kobieta. To fenomen który warto przeżyć. Do tego dodać jej żywiołowość, emocjonalność i entuzjazm.Wychodzi takie boom, że aż nie chce się tego przerywać. Polecam i mam nadzieje że będę mieć jeszcze przyjemność współpracować z pozytywną Martą. Cały team który współpracuje przy metamorfozach jest fantastyczny, ale Beata potrafi zdziałać z włosami cuda i dodać objętości cieniutkim włoskom takim jak moje. Becia więcej wiary, jesteś szalona!!"

Przy szóstej metamorfozie pracowały:

 Beata -> fryzura (Kraszewice, ul. Sienkiewicza 19)
Marta ->  makijaż i zdjęcia Studio Wizażu M.ake-up Ch.arm Kraszewice, Kaliska 14
Przed nami jeszcze 6 metamorfoz, które opracowujemy w ten sposób specjalnie dla Was!
Zapraszamy również na FB, gdzie znajdziecie wiele materiałów "zza kulis" -> KLIK

Czekamy na Wasze komentarze - podzielcie się swoimi wrażeniami, opinią lub chęcią udziału w kolejnych edycjach :)!

1 komentarze:

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.