KARNAWAŁOWE METAMORFOZY Z M.AKE-UP CH.ARM - KATARZYNA

piątek, 22 stycznia 2016
W dziesiątej części Karnawałowych Metamorfoz z M.ake-up Ch.arm gościłam Kasię - radosną, energiczną kobietę, której osobowość dopełniła kolorowa stylizacja :).

Nasza modelka to wulkan energii, przyjechała pozytywnie nastawiona do zmian, które dla niej przygotowałyśmy i gotowa do działania! Piękne duże oczy, gęste, półdługie włosy i szczery uśmiech dały nam pole do popisu :).
Punkt pierwszy - paznokcie. Kasia najczęściej nosi krótkie, ale nie oznacza to rezygnacji z pięknego efektu. Ania, stylistka paznokci, wybrała dla naszej modelki intensywne odcienie niebieskiego - kobalt i opalizujący turkus. Ładnie, prawda? :)


Na "większe wyjście" Kasia zwykle upina włosy. Milena, która zajęła się fryzurą zaproponowała nowe uczesanie - lekkie, dynamiczne loki, dzięki którym włosy zyskały na objętości.
Uczesanie odsłoniło twarz modelki, równocześnie zachowując naturalny wygląd. Pojedyncze, rozjaśnione pasma włosów doskonale podkreśliły skręt loków :). 
Hasło na makijaż: kolor! Chciałam "ożywić" buzię Kasi intensywnymi barwami, równocześnie zachowując świeży i lekki wygląd. W takim wypadku kolor najlepiej stosować jako akcent. W tym celu użyłam błyszczących eyelinerów w odcieniach błękitu, różu, srebra i złota. 
Oczy modelki są głębiej osadzone, dlatego by je "wydobyć" nałożyłam na powieki, jasny, opalizujący cień. Wyrazu dodaje klasyczna kreska "jaskółka" dopełniona sztucznymi rzęsami. Uzupełnienie brwi, jak zwykle, obowiązkowe :)!
Makijaż oczu - stosunkowo delikatny dopełniła intensywnie koralowa pomadka. By wyrównać koloryt cery wystarczył nawilżająco - rozświetlający podkład i odrobina różu.
Ważną rolę w stylizacji odegrały dodatki, dla których bazą była jasna, pudrowa sukienka, własność modelki :). Dobrałyśmy do niej duży, złoty naszyjnik z "perłami" ;) oraz delikatną bransoletkę z ENIGMY. Sesję czas zacząć! :)
Sesja Kasi - pełna uśmiechu i energii zaowocowała pięknymi zdjęciami :). 
Dziękuję cudownej modelce za wspaniałą współpracę i nadesłaną opinię:
Dziękuje za bardzo mile spędzone popołudnie i nowe doświadczenia. Makijaż i fryzura mistrzostwo świata, sesja super zabawa. :) Mogłabym się tak co tydzień resetować z szarej codzienności. Dzięki temu ze Marta jest tak miłą, sympatyczną i ciepłą osobą w ogóle nie miałam tremy. A co najważniejsze nie pamiętam kiedy usłyszałam tyle komplementów w tak krótkim czasie. Dzięki bardzo! Pozdrawiam!

Zapraszamy na taki "pozytywny reset" wszystkie kobiety :)!

Nasz zespół:
 

Ania - stylizacja paznokci -> KLIK
Milena -> fryzura -> KLIK
Marta -> makijaż i zdjęcia -> KLIK
Alicja -> stylizacja i dodatki (ENIGMA, Kraszewice, ul. Wieluńska)

Przed nami jeszcze 2 metamorfozy, które opracowujemy w ten sposób specjalnie dla Was!
Zapraszamy również na FB, gdzie znajdziecie wiele materiałów "zza kulis" -> KLIK
Czekamy na Wasze komentarze - podzielcie się swoimi wrażeniami, opinią lub chęcią udziału w kolejnych edycjach :)!9 komentarze:

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.