KARNAWAŁOWE METAMORFOZY Z M.AKE-UP CH.ARM - GABRIELA

środa, 20 stycznia 2016
To już dziewiąta część metamorfoz, a w niej, równie piękna jak jej imię - Gabriela. Zobaczcie jak podkreśliłyśmy jej egzotyczną urodę.

Natura obdarzyła naszą modelkę piękną, oliwkową cerą, czekoladowo-brązowymi włosami i oczami ciemnymi jak węgielki :). Gabrysia lubi mocne kolory, kontrasty i wyraziste dodatki. Stylizacja musi dotrzymać kroku jej upodobaniom, dlatego oto co przygotowałyśmy dla niej w karnawale:
Na paznokcie Ania nałożyła grafitowy, hybrydowy lakier wykorzystując efekt "syrenki". Paznokcie mienią się odcieniami złota, zieleni, srebra i różu. Ten piękny, unikalny manicure jest równocześnie bardzo szykowny - Gabi była nim zachwycona :).
W kwestii fryzury Milena stwierdziła tylko jedno: "Trzeba odsłonić tę piękną buzię!". W rezultacie powstał wysoki, gładki kok z efektownym warkoczem u nasady. 
Taka nowoczesna, trwała i wygodna fryzurka to idealne wyjście na całonocne imprezowanie i doskonała propozycja dla cienkich, delikatnych włosów - duży kok sprawia, że zyskują na objętości. 
Czas na makijaż. Chciałam, by wszystko skupiło wokół oczu, których budowa przypomina nieco powieki azjatyckie z "ekstra" miejscem w obszarze łuku brwiowego. Makijaż rozpoczęłam od wypełnienia i podkreślenia brwi, potem neutralnymi odcieniami brązu, czerni i beżu wycieniowałam powieki, powiększając oczy i "wyciągając" je w stronę skroni dzięki długiej kresce.
Najwięcej dzieje się jednak, gdy Gabriela zamyka oczy - powieki błyszczą kilkoma kolorami brokatu, mieniąc się na zloto/róż/zieleń i srebro, podobnie jak paznokcie i elementy na sukience modelki. Sztuczne rzęsy wzmocniły wieczorowy efekt.
 Piękny owal twarzy podkreśliłam podkładami do modelowania, a oliwkową karnację ożywiłam rozświetlającym różem. Usta - stonowane, delikatnie błyszczące - dopełniły całości :).
Gabriela założyła swoją sukienkę - czarną, z efektownie zdobionym gorsetem. Dobrałyśmy do niej długie, błyszczące kolczyki z ENIGMY.
Gabriela gotowa do zdjęć! :)


Umiejętne podkreślenie urody wydobywa z niej wszystko, co najlepsze - w pracy z Gabrysią była to sama przyjemność :).

Opinia uczestniczki:
Wszystko co wydarzyło się tego dnia było niesamowite! Dziewczyny spisały się na medal! Aż brak mi słów… Gdy zobaczyłam się w lustrze nie mogłam uwierzyć, że to ja przed nim stoję - to było niesamowite! Bardzo dziękuję dziewczynom za poświęcony czas i gorąco je polecam :)

Dziękujemy! :)

Nasz zespół:
 

Ania - stylizacja paznokci -> KLIK
Milena -> fryzura -> KLIK
Marta -> makijaż i zdjęcia -> KLIK
Alicja -> stylizacja i dodatki (ENIGMA, Kraszewice, ul. Wieluńska)

Przed nami jeszcze 3 metamorfozy, które opracowujemy w ten sposób specjalnie dla Was!
Zapraszamy również na FB, gdzie znajdziecie wiele materiałów "zza kulis" -> KLIK
Czekamy na Wasze komentarze - podzielcie się swoimi wrażeniami, opinią lub chęcią udziału w kolejnych edycjach :)!1 komentarze:

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.