SZPINAKOWE WRAPY NA ŚNIADANIE - JAK BYĆ GLAM CZĘŚĆ 5

wtorek, 16 lutego 2016
Ostatnią część akcji "Jak być glam" uczcimy... pysznym śniadaniem! W końcu to najważniejszy posiłek dnia. Dlatego zapraszam Was na kompletnie niekosmetyczny, ale bardzo apetyczny post :).
Ten artykuł przygotowałam będąc na wyjeździe - nie wzięłam aparatu, dlatego zdjęcia zrobiłam telefonem. Mam nadzieję, że mimo kiepskiej jakości obrazu uda mi się zachęcić Was do wykonania podobnego dania, które jest tak proste, że wychodzi nawet w "cudzej" kuchni. ;)

Przepis pochodzi z książki Fleur de Force "Jak być glam. Przewodnik po szczęściu i urodzie", którą przeczytałam jednym tchem. :) Znajdziecie tam inspirujące porady dotyczące zewnętrznego i wewnętrznego piękna. Rozdział ze zdrowymi przepisami zachęcił mnie do wykonania smacznych wrapów ze szpinaku, szynki i jaj.

Wykonanie jest banalnie proste - ubite jajka wylewamy na patelnię, po chwili dodajemy szpinak i plasterki szynki. Składamy omlet na pół i... wcinamy. :) To pyszne, pożywne, ciepłe i szybkie śniadanie, które z powodzeniem zastąpi również inne posiłki. 
Spróbujcie same :)!

Artykuł powstał przy współpracy z portalem Urodaizdrowie.pl oraz Wydawnictwem Literackim w ramach akcji "Jak być glam".

To już ostatni post z tej serii, mam nadzieję, że bawiłyście się dobrze przy jej czytaniu i skorzystacie z porad Fleur de Force, tak jak ja :).

Dla przypomnienia, kliknij:2 komentarze:

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.