30 DNI, 30 MAKIJAŻY - WYZWANIE!

czwartek, 6 października 2016
Na przekór jesiennej chandrze rzucam sobie (i wszystkim chętnym) makijażowe wyzwanie! Od jutra będę dodawała codziennie nowy makijaż o podanej na zdjęciu tematyce. 
Czasu na takie projekty mam niewiele, ale stwierdziłam, że to świetny pomysł na rozbudzenie kreatywności i ćwiczenie nowych technik. Zapraszam do zabawy wszystkie makijażystki, blogerki i pasjonatki wizażu - jeśli chcecie zrobić coś podobnego śmiało skorzystajcie z mojej listy (lub stwórzcie własną :)) i oznaczajcie hashtagiem #30dni30makijazy. 

Interpretacja tematów jest dowolna, zdjęcia można dodawać na FB, Instagrama lub na bloga. Prawdopodobnie w moim przypadku będzie to bardziej "makijażowa dokumentacja" niż przemyślane sesje zdjęciowe, ale mam nadzieję, że realizacja projektu Wam się spodoba :).
Byłoby świetnie, gdybyście podjęły wyzwanie i pokazały swoje propozycje - wspólnie możemy się motywować, inspirować i bawić jak na pasjonatki makijażu przystało :). 

Zapraszam! :)

4 komentarze:

  1. Nie wiem czy uda mi się zamieścić coś każdego dnia, ale z chęcią w miarę możliwości wezmę udział. Potrzeba mi takiego motywacyjnego kopniaka, bo zdecydowanie rozleniwiłam się makijażowo

    OdpowiedzUsuń
  2. Super pomysł z tym wyzwaniem! Może kiedyś wypróbuję :D
    Pozdrawiam ;) #Smile
    Nasz blog - klik

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.