MAKIJAŻ STUDNIÓWKOWY - METAMORFOZA

wtorek, 17 stycznia 2017
Sezon studniówkowy w pełni, dlatego przygotowałam dla Was propozycję makijażu, który świetnie sprawdzi się na tę i wiele innych okazji. Zobaczcie piękną przemianę mojej modelki.
Rodzaj makijażu studniówkowego w dużej mierze zależy od charakteru imprezy - bywają studniówki skromne, gdzie ceniona jest prostota, eleganckie bankiety i wystawne bale. Jednak pewne cechy makijażu pozostają niezmienne - jest on najczęściej wieczorowo-fotograficzny. Ważne jest dopasowanie makijażu do wieku. Młoda cera to niewątpliwy atut i ważne jest dla mnie, by mimo wieczorowego charakteru, makijaż pozostał świeży i promienny. Podobnie jest z fryzurą - lekkie upięcia doskonale pasują i są ponadczasowe. :)
Większość studniówek, na które malowałam do tej pory miała wystawny styl - długie suknie, balowe sale, piękne fryzury - makijaż musiał dotrzymać im kroku :). W tym sezonie wśród studniówkowych trendów królują intensywnie podkreślone oczy, najczęściej w ciepłych tonacjach -takie było życzenie większości moich Klientek :). Pomarańcze, brązy, brzoskwinie, różowe złoto to najchętniej wybierane kolory, które podkreślą każdy odcień tęczówki. By zachować elegancki charakter makijażu unikam brokatów z dużymi drobinkami - wystarczą matowe cienie i satynowe, z lekkim połyskiem. Cera - perfekcyjnie wyrównana, rozświetlona i wymodelowana kosmetykami HD, cudownie wyglądająca w obiektywie i świetle wieczorowym. Usta - najczęściej matowe, średnio-ciemne, by nie odwracać uwagi od mocno podkreślonych oczu.
Patrycja - moja cudna modelka, wzięła udział w metamorfozie, by zobaczyć się w "studniówkowej" odsłonie. Taki makijaż świetnie sprawdzi się również na inne okazje - bale, wieczorki czy sesje zdjęciowe :).
Efekt przemiany możecie obejrzeć w poniższym filmie:


Modelka: Patrycja Bela

Jak wyglądał Wasz makijaż studniówkowy? A może dopiero go planujecie? Czekam na Wasze komentarze :)

Zajrzyj na Facebook'a INSTAGRAM.

4 komentarze:

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.