Dzień Pięknej Matki i Córki w Hotelu Dworek w Ostrzeszowie

poniedziałek, 29 maja 2017

            Wiadomo, kim jest matka dla każdego z nas, kto dzieckiem był. Mama - symbol miłości, troski, wyrozumiałości, cierpliwości. Ale o tym, że matka jest również kobietą pamiętali organizatorzy niezwykłej imprezy w stylowym "Hotelu i Restauracji Dworek w Ostrzeszowie" w piątkowy wieczór - 26 maja.
            Na towarzyskie, a zarazem promocyjnie spotkanie przybyło około setki Pań z Ostrzeszowa i okolicy. Reprezentacyjna sala "Dworku" przybrała odświętny wygląd: białe meble i obrusy, elegancki wystrój i gustowne wiązanki kwiatów (dzieło pani Katarzyny Witoń, właścicielki ostrzeszowskiej kwiaciarni Cztery Pory Roku), nowoczesne nakrycia, na których serwowano kawę, herbatę, orzeźwiające soki i znakomite przystawki letniego menu "Restauracji Dworek". Pobrzmiewała stonowana muzyka, a przyciemnione światła dopełniały nastroju. Miejsca dla gości oznaczono ręcznie wykonanymi wizytówkami (wykonanymi przez Anetę Czarnecką). Obok torebki z upominkami, a wśród nich reklama głównych organizatorów imprezy - Gabinetu Kosmetycznego PP SPA i Studia Wizażu M.ake-up Ch.arm w Ostrzeszowie, ul. Armii Krajowej 1b.
            W ramach współpracy nadano imprezie akcent lokalny w postaci promocji marki Biały Jeleń i POLENNA Ostrzeszów, Muzeum Regionalnego w Ostrzeszowie oraz firmy "Sango Trade" produkującej unikalne akcesoria tekstylne dla niemowląt i małych dzieci. Lokalny Candy Bar - stanowisko ze słodkościami dla dzieci w różnorodnych kształtach, kolorach i smakach przyciągał wielu zainteresowanych.
            Na estradzie gości przywitały Paulina Adamska i Marta Chowańska, dedykując im na wstępie dwie piosenki: "Mamo, piszę do Ciebie" i "Biegnij" w wykonaniu gimnazjalistki Julii Wawrzyniak akompaniującej sobie na gitarze.
            Wzruszające wykonanie było preludium do głównej części programu - pokazu profesjonalnego makijażu na twarzach matki i córki, Danuty i Oliwii Palat z miejscowości Godziętowy. Kolejne etapy makijażu prezentowane przez wizażystkę Martę Chowańską poprzedzone zostały komentarzem dotyczącym użytych kosmetyków (Mary Kay), zwróceniem uwagi na szczegóły dobrania wizażu ze względu na wiek i omówieniem techniki pozwalającej w sposób profesjonalny wykonać codzienny makijaż. Estetyka makijaży została utrzymana w trendach wiosenno-letnich, a twarze mamy i córki oglądane z bliska można było określić jako "malowane-nieumalowane". Potwierdziły to obie modelki: "Czujemy się piękne w sposób naturalny (...), Marta to autentyczny talent (...) maluje rewelacyjnie(...)", a spytane jak trafiły do metamorfozy odrzekły krótko: "Facebook. casting, wygrana konkursu!". Bezsprzecznie - powody do satysfakcji.
            Po zakończonym pokazie Gości mogli skorzystać z konsultacji makijażowych u Marty Chowańskiej, Emilii Obsadnej i Zofii Galemby - Niezależnych Konsultanek Kosmetycznych Mary Kay, a także skorzystać z konsultacji pielęgnacyjnych PP SPA. Reprezentujące firmę Monika Kimla - kosmetolog, Agnieszka Wawrzyniak - masażystka i pedicurzystka i Zuzanna Kantecka - stylistka paznokci omawiały przedpremierowo letnie nowości PP SPA.
            Równie efektowne było zakończenie kosmetycznej imprezy - loteria, czyli losowanie nagród wśród uczestniczek. Nagrody od SANGO Trade, Kwiaciarni Cztery Pory Roku, Biały Jeleń ucieszyły obdarowanych. Nagroda główna - zabiegi w PP SPA dla Mamy i Córki oraz warsztaty wizażu i sesja zdjęciowa M.ake-up Ch.arm trafiła w ręce pań Anety i Sandry Zwiernik, które już wkrótce przejdą kobiecą metamorfozę. Wszystko po to, by urodzie uczynić zadość!
napisała: Ewa Morozowicz


1 komentarze:

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.