GRAFICZNY MAKIJAŻ Z TELEDYSKU LORDE ROYALS KROK PO KROKU

piątek, 22 listopada 2013
Lubię proste, graficzne formy w makijażu. Bardzo podoba mi się makijaż z teledysku Lorde - "Royals", minimalistyczny, nieprzekombinowany, a przy tym ciekawy. Taka "zaczepna" kreska szczególnie efektownie będzie wyglądała u młodych dziewczyn. Zapraszam na tutorial! :)GRAFICZNA KRESKA KROK PO KROKU

1. Zaczynamy od przygotowania okolic oczu. Wyrównujemy koloryt skóry korektorem, dbamy o perfekcyjną linię brwi. Graficzna forma wymaga czystej oprawy.

2. Sięgamy po precyzyjny, mały pędzelek, z krótkim włosiem. Czarnym eyelinerem w żelu malujemy kreskę unoszącą powiekę, nie wyciągając jej mocno w stronę skroni. Staramy się "unieść" kreskę przed końcem górnej powieki.

3. Wyciągamy kreskę pionowo w górę i przedłużamy nad załamaniem powieki, do wewnątrz. Starajmy się dopasować kształt i długość kreski do budowy oka.

4. Czarnym cieniem rozcieramy kreskę do wewnątrz i utrwalamy eyeliner.

5. Nabieramy na płaski pędzelek odrobinę korektora i "czyścimy" granice kreski.

6. Tuszujemy górne rzęsy. Dolną powiekę można delikatnie podkreślić neutralnym cieniem, odrobinę ciemniejszym od skóry lub delikatnie wytuszować dolne rzęsy.
 
 Gotowe!

Efektowność tego makijażu polega na tym, że graficzna forma nie jest widoczna przez cały czas - przy otwartym oku widzimy tylko mocne wycieniowanie zewnętrznego kącika. Wygląda to zabawnie i ciekawie. Pozostałą część twarzy radzę pomalować naturalnie, by nie odciągać uwagi od efektownego makijażu oka.

7 komentarze:

 1. Fajna propozycja na odmienienie zwykłej kreski ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziś pierwszy raz widziałam ten teledysk i zakochałam się w tym makijażu <3 Dziękuję za tą notkę, będę próbowała stworzyć coś takiego u siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oryginalny, ma to "coś". Spróbuję taki odtworzyć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widziałam ten makijaż w teledysku już wcześniej i już też myślałam nad nim :)
  Świetny tutorial :) Ja niestety nie zrobię, bo na mojej opadającej powiece, takie kreski wyglądają dość dziwnie, więc wolę takie zwykłe ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi się podoba efekt, przykuwa wzrok :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.