30 DNI, 30 MAKIJAŻ - DZIEŃ 7 - MAKIJAŻ ŚLUBNY

czwartek, 13 października 2016
Minął już tydzień od rozpoczęcia wyzwania #30dni30makijazy - dobry moment, by zaprosić do udziału kolejne uczestniczki! :) Dziś makijaż ślubny - temat omawiany i pokazywany na blogu wielokrotnie, tym razem w delikatnej odsłonie.

Wykonując ten makijaż starałam się go dopasować do swojego typu urody, tak jak dopasowuję makijaż indywidualnie do każdej Panny Młodej. Na pewno postawiłabym na ciemne, ciepłe, zgaszone kolory, bo w takich czuje się najlepiej. Średnia intensywność zarówno na oczach i ustach oraz świetlista, świeża cera to obowiązkowe elementy. Dzięki temu makijaż wygląda naturalnie w świetle dziennym i pozostaje widoczny na zdjęciach. Jak Wam się podoba?


Zwróćcie uwagę na kępki rzęs w tym makijażu. Są klejone od spodu - często stosuję te technikę na sobie, daje bardzo naturalny efekt :)!

Kosmetyki użyte w tym makijażu:


Ten post jest częścią makijażowego wyzwania #30dni30makijazy . Szczegóły tutaj: http://make-up-charm.blogspot.com/2016/10/30-dni-30-makijazy-wyzwanie.html

Zapraszam do zabawy wszystkie pasjonatki makijażu - możecie dołączyć w dowolnym momencie, dopasowując tematy i tempo dodawania prac do swoich upodobań. Makijaże można dodawać na bloga, FB, Instagram używając hashtagu #30dni30makijazy . Śmiało kopiujcie grafikę i udostępniajcie ją na swojej stronie. Zapraszam :)!


3 komentarze:

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.