30 DNI, 30 MAKIJAŻY - DZIEŃ 12 - KOCIE OCZY

wtorek, 18 października 2016
Dzisiejszy temat postanowiłam potraktować z humorem. Zapraszam na moją interpretację "kocich oczu" - w końcu to silny makijażowy trend! ;)

Początkowo chciałam wykonać tradycyjne "kocie oko" ;). Ale znalazłam ten przepiękny facechart autorstwa @milk1422 (Instagram). Zainspirował mnie do bardziej rozbudowanej wersji kociego makijażu. Uważam, że to świetna propozycja na Halloween dla tych z Was, które nie lubią "strasznych" klimatów, a chciałyby wyglądać efektownie :).


Jak Wam się podoba? :)

Ten post jest częścią makijażowego wyzwania #30dni30makijazy . Szczegóły tutaj: http://make-up-charm.blogspot.com/2016/10/30-dni-30-makijazy-wyzwanie.html

Zapraszam do zabawy wszystkie pasjonatki makijażu - możecie dołączyć w dowolnym momencie, dopasowując tematy i tempo dodawania prac do swoich upodobań. Makijaże można dodawać na bloga, FB, Instagram używając hashtagu #30dni30makijazy . Śmiało kopiujcie grafikę i udostępniajcie ją na swojej stronie. Zapraszam :)!6 komentarze:

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.