30 DNI, 30 MAKIJAŻY - DZIEŃ 4 - MAKIJAŻ KOMIKSOWY

niedziela, 9 października 2016
Dzień czwarty szalonego maratonu makijażowego - nie wypadam z formy ;). Dziś makijaż w komiksowym stylu - zapraszam.
Zawsze chciałam wykonać taki makijaż i bez wahania wrzuciłam go na "listę wyzwań". Brak pomalowanych uszu :( - to pierwsza rzecz, którą zauważyłam, dopiero po przejrzeniu zdjęć. Kilka czarnych linii na małżowinie dałoby dużo lepszy efekt, ale niestety, zapomniałam o tym kroku. Codziennie przygotowuję nowy makijaż, a na ten miałam tylko pół godziny - potem powitałam w nim Klientki ;)! Uważam, że to świetna (i dość prosta w wykonaniu) propozycja na Halloween lub przebieraną imprezę - potrzebna będzie jeszcze peruka. Świetnie bawiłam się przy wykonaniu tej stylizacji i zachęcam Was do tego samego:)!
W kolażu umieściłam zdjęcia po retuszu, z efektem posteryzacji, przez co "rysunek" wygląda bardziej realistycznie :).
Ten post jest częścią makijażowego wyzwania #30dni30makijazy . Szczegóły tutaj: http://make-up-charm.blogspot.com/2016/10/30-dni-30-makijazy-wyzwanie.html

Zapraszam do zabawy wszystkie pasjonatki makijażu - możecie dołączyć w dowolnym momencie, dopasowując tematy i tempo dodawania prac do swoich upodobań. Makijaże można dodawać na bloga, FB, Instagram używając hashtagu #30dni30makijazy . Możecie skopiować grafikę i udostępnić ją na swojej stronie. Zapraszam :)!


4 komentarze:

  1. Świetny. Peruka fajnie by tu pasowała peruka a'la Marylin Monroe w takim jaskrawo-żółtym komiksowym odcieniu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam takie makijaże, robią na mnie wrażenie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoją opinię, zachęcam do zadawania pytań - chętnie doradzę :). Chcesz się umówić na makijaż, warsztaty kosmetyczne lub sesję zdjęciową - zapraszam do zakładki KONTAKT.